Sosyal Medya Hesaplarımız

GÜNDEM

ERKAN HABERAL HABER ALTERNATİF’E KONUŞTU

Yayınlanma Tarihi:

on

HABER ALTERNATİF-ÖZEL

Dün eski Bayındırlık ve İskan Bakanları’ndan Zeki Ergezen’in cenaze töreninde makam şoförü cenaze alanına alınmayınca aracı görevlilerin üzerine süren MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal,HABER ALTERNATİF’e konuştu…

Haber Alternatif Genel Yayın Yönetmeni Celal Eren Çelik, dün yaşanan olay hakkında Erkan Haberal’a “Yaşanan olayın sorumlusu olarak provokasyon yaptığını iddia ettiğiniz ANFA görevlisini gösteriyorsunuz.Bir ANFA görevlisi neden size provokasyon yapsın?” ve “İkinci sorum ise her ne olursa olsun şoförünüzün kasti olarak arabayı üzerine sürmesi kabul edilebilir bir durum mudur? Şoförünüz hakkında bir yaptırım uygulayacak mısınız yoksa sonuna kadar arkasında mı duracaksınız?” sorularını mesaj yolu ile yöneltti.

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ise Celal Eren Çelik’e konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Caminin sokağı kesilmiş bariyer kurulmuş sivil kıyafetli kişiler duruyor. Şoförüm durdu(resmi araç)tanıtım yaptı.Duyduğum ilk kelime git lan…Araçtan inip siz kimsiniz sorumlunuz kim dedim bôlge kordinatörüyüm diye bir başka sivil giyimli geldi bende böyle konuşmak hoş değil (birebir ifadem)deyip yürüyerek camiye girdim, Çıkışta araca bindim hiçbir şeyden haberim yok emniyetten arayıp olayı anlattılar.

ANFA suçlu çünkü sokağı kapatmaz,kapatamaz. Özel güvenlik sivil kıyafetli olarak sokakta görev yapamaz” şeklinde konuştu.

Haberal şoförünün ise “Gereksiz insanlar ile muhatap olduğu için” suçlu olduğunu ifade etti.

Erkan Haberal “Şoförüm suçlu benim muhatap almadığım insanlarla yüzgöz oldu. Gereksiz yere küfürlere maruz kaldım” ifadelerini kullandı.

ANFA GENEL MÜDÜRÜ’NDEN ÖZEL TALİMAT İDDİASI

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal,Haber Alternatif Genel Yayın Yönetmeni Celal Eren Çelik’e yaptığı açıklamada “ANFA Genel Müdürü tarafından MHP’lileri içeri almayın” şeklinde bir talimatın olduğunu da iddia etti.

Haberal “ANFA Genel Müdürü’nün talimatı var MHP lileri almayın diye ve az önce öğrendim ki FETÖ itirafçısı (Erkan Haberal bu bilginin teyide muhtaç olduğunu ifade ediyor) eski BBP li”

“ÖZÜR DİLEMEK İÇİN ARAYA ARACI KOYDULAR”

Erkan Haberal‘ın konu ile ilgili bir diğer çarpıcı açıklaması ise yaşanan olaylardan sonra ANFA görevlilerinin kendisinden özür dilemek için aracılar vasıtası ile haber gönderdikleri oldu.

“BİR OYUN  OLDUĞU AÇIK”

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal kendisine yönelik bir oyunun varlığının açık olduğunu ifade etti. Haberal haberin ilk olarak nereden servis edildiğine kadar araştırıp tespit ettiğini de belirtti.

“ŞOFÖR HAKKINDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI”

Erkan Haberal olaya karışan makam şoförü ile ilgili olarak da “Şoför benim özel şoförüm değil devletin şoförü Hakkında hukuki herşey başlatılmıştır” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

GÜNDEM

3 İLDE “YEMEK İHALESİ” OPERASYONU DÜZENLENDİ

Yayınlanma Tarihi:

on

Kocaeli, Bursa ve İstanbul’da son iki yılda gerçekleştirilen çeşitli yemek ihalelerine fesat karıştırdığı iddiası ile 34 kişi gözaltına alındı.

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Kocaeli, Bursa ve İstanbul’da 2018-2020 yılları arasında gerçekleştirilen ihalelere bir takım usulsüzlüklerin olduğu tespit edildi.

Yürütülen soruşturma kapsamında olayla bağlantılı olduğu belirlenen 59 kişiden 38’i hakkında gözaltı kararı, 21’inin de ifadelerinin alınmasına karar verildi.

Hakkında gözaltı kararı verilen 38 kişinin yakalanması için Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bugün eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Gerçekleştirilen operasyonda 34 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Diğer şahısların yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Okumaya Devam Et

DIŞ BASIN

TANRI TRUMP’UN 2. KEZ SEÇİLECEĞİNİ HABER VERMİŞ!

Yayınlanma Tarihi:

on

ABD’de başkanlık seçimlerine günler kala Evanjelik kilisesinde Donald Trump şovu yaşandı. Ayin sırasında rahip “Tanrı bana ‘Başkanınızın 2. kez kazanmasını sağlayacağım’ dedi” ifadelerini kullanırken Trump da kameraların önünde kiliseye bağışta bulundu.

ABD Başkanı Trump, 2 haftadan az zaman kalan 3 Kasım seçimleri öncesi bir evanjelik kilisede “kutsandı”. Yüzlerce kişinin katıldığı ayinde maske takmayan Trump’a seslenen kilise liderleri, “Tanrı bana ‘Başkanınızın ikinci kez kazanmasını sağlayacağım dedi” ifadelerini kullandı.

Trump‘ın ayin sırasında eliyle 20 dolarlardan oluşan para destesini sayıp bağış kovasına attığı anlar da kameralara yansıdı. Trump‘ın ayin sırasında yaklaşık 160 dolar bağışta bulunduğu ifade edildi.

Okumaya Devam Et

GÜNDEM

SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN MENZİL TARİKATI AÇIKLAMASI

Yayınlanma Tarihi:

on

Özellikle Sağlık Bakanlığı içerisindeki yapılanması tartışmalara konu olan Menzil Tarikatı’nın bakanlıktaki kadrolaşması ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca CNN Türk kanalında katıldığı programda Cüneyt Özdemir‘in Menzil Tarikatı‘nın Sağlık Bakanlığı yapılanması hakkındaki sorusunu yanıtladı.

Özdemir’in “Bir başhekim yardımcısının görevden alınması çok konuşuldu, bu vesileyle de Sağlık Bakanlığı’nda Menzil Tarikatı’nın örgütlendiği tartışılıyor. Siz bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki sorusuna Bakan Koca ““Vatandaşlarımız şundan emin olsun beynini, zihnini kiraya vermiş hiçbir kimse ve bir şekilde bir yerde odaklanma noktasındaki her düşünceye karşı olacağımızı ve bununla mücadele edeceğimizden emin olsun.” şeklinde yanıt verdi.

Okumaya Devam EtPopüler

%d blogcu bunu beğendi: