Sosyal Medya Hesaplarımız

GÜNDEM

ERKAN HABERAL HABER ALTERNATİF’E KONUŞTU

Yayınlanma Tarihi:

on

HABER ALTERNATİF-ÖZEL

Dün eski Bayındırlık ve İskan Bakanları’ndan Zeki Ergezen’in cenaze töreninde makam şoförü cenaze alanına alınmayınca aracı görevlilerin üzerine süren MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal,HABER ALTERNATİF’e konuştu…

Haber Alternatif Genel Yayın Yönetmeni Celal Eren Çelik, dün yaşanan olay hakkında Erkan Haberal’a “Yaşanan olayın sorumlusu olarak provokasyon yaptığını iddia ettiğiniz ANFA görevlisini gösteriyorsunuz.Bir ANFA görevlisi neden size provokasyon yapsın?” ve “İkinci sorum ise her ne olursa olsun şoförünüzün kasti olarak arabayı üzerine sürmesi kabul edilebilir bir durum mudur? Şoförünüz hakkında bir yaptırım uygulayacak mısınız yoksa sonuna kadar arkasında mı duracaksınız?” sorularını mesaj yolu ile yöneltti.

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ise Celal Eren Çelik’e konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Caminin sokağı kesilmiş bariyer kurulmuş sivil kıyafetli kişiler duruyor. Şoförüm durdu(resmi araç)tanıtım yaptı.Duyduğum ilk kelime git lan…Araçtan inip siz kimsiniz sorumlunuz kim dedim bôlge kordinatörüyüm diye bir başka sivil giyimli geldi bende böyle konuşmak hoş değil (birebir ifadem)deyip yürüyerek camiye girdim, Çıkışta araca bindim hiçbir şeyden haberim yok emniyetten arayıp olayı anlattılar.

ANFA suçlu çünkü sokağı kapatmaz,kapatamaz. Özel güvenlik sivil kıyafetli olarak sokakta görev yapamaz” şeklinde konuştu.

Haberal şoförünün ise “Gereksiz insanlar ile muhatap olduğu için” suçlu olduğunu ifade etti.

Erkan Haberal “Şoförüm suçlu benim muhatap almadığım insanlarla yüzgöz oldu. Gereksiz yere küfürlere maruz kaldım” ifadelerini kullandı.

ANFA GENEL MÜDÜRÜ’NDEN ÖZEL TALİMAT İDDİASI

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal,Haber Alternatif Genel Yayın Yönetmeni Celal Eren Çelik’e yaptığı açıklamada “ANFA Genel Müdürü tarafından MHP’lileri içeri almayın” şeklinde bir talimatın olduğunu da iddia etti.

Haberal “ANFA Genel Müdürü’nün talimatı var MHP lileri almayın diye ve az önce öğrendim ki FETÖ itirafçısı (Erkan Haberal bu bilginin teyide muhtaç olduğunu ifade ediyor) eski BBP li”

“ÖZÜR DİLEMEK İÇİN ARAYA ARACI KOYDULAR”

Erkan Haberal‘ın konu ile ilgili bir diğer çarpıcı açıklaması ise yaşanan olaylardan sonra ANFA görevlilerinin kendisinden özür dilemek için aracılar vasıtası ile haber gönderdikleri oldu.

“BİR OYUN  OLDUĞU AÇIK”

MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal kendisine yönelik bir oyunun varlığının açık olduğunu ifade etti. Haberal haberin ilk olarak nereden servis edildiğine kadar araştırıp tespit ettiğini de belirtti.

“ŞOFÖR HAKKINDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI”

Erkan Haberal olaya karışan makam şoförü ile ilgili olarak da “Şoför benim özel şoförüm değil devletin şoförü Hakkında hukuki herşey başlatılmıştır” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

GÜNDEM

MENZİLCİ HEKİM BU KEZ 128 MİLYAR DOLAR’I SORANLARI HEDEF ALDI

Yayınlanma Tarihi:

on

GATA’da Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptığı süreçte medeni kanunu hedef alan açıklama ve sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelen Menzilci doktor Ali Edizer bu kez de 128 milyar Dolar’ın akıbetini soranları hedef aldı.

Tarikatçı doktor sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bizim “Buharlaştırmak” gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyar dolara sıra gelmezdi!” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere Menzilci Ali Edizer erkeklere ‘boşanmak yerine ikinci eş’ çağrısı yapan ve medeni hukuku hedef gösteren sosyal medya paylaşımlarının sosyal medyada gündem olmasının ardından GATA başhekim yardımcılığı görevinden alınmıştı.Ancak kendisi hakkındaki tepkiler gündemden düştükten sonra Ali Edizer görevine Güdül Devlet Hastanesi’nde devam etmeye başlamıştı.

Edizer son paylaşımına gelen tepkiler üzerine hesabını kilitleyerek korumaya aldı.

________________________________________________________________________________________________

BAĞIMSIZ GAZETECİLİĞE DESTEK OLMAK İÇİN;

“Sizler için kimseye diyet borcu olmadan, bağımsız ve özgür şekilde bugüne kadar yaptığımız gazeteciliği daha güçlü biçimde sürdürebilmemiz için siz de destek olmak isterseniz; aşağıdaki linkten PDF formatında yayınlanan, Türkiye’nin tamamen dijital olarak yayın yapan tek özel ve dosya haber dergisi KRİPTEKS E-DERGİYE yıllık abone olabilir, DİJİTAL KİTAPLARIMIZDAN (e-kitap) satın alabilir, yahut Youtube kanalımıza abone olup KATIL butonundan kendi  belirlediğiniz miktardaki desteklerinizle bağımsız gazetecilik mücadelemize destek olabilirsiniz...”

DİJİTAL BOOK STORE SANAL KİTABEVİ:

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=dijitalbookstore&sid=d2FqS25GbkNlRDh0dW5ucjBfLTFfIF8g

YOUTUBE KANALI LİNKİ:

https://www.youtube.com/channel/UCPGcaaw3vhHiBv9XL0hVG0w

Okumaya Devam Et

GÜNDEM

MONTRÖ DUYURUSU SORUŞTURMASINDA YENİ GELİŞME: 6 EMEKLİ AMİRAL,1 GENERAL İFADEYE ÇAĞIRILDI

Yayınlanma Tarihi:

on

103 emekli amiral tarafından yayınlanan Montrö Bildirisi sonrasında 14 emekli amiral mahkemeye çıkarak çeşitli yasaklar getirilmek kaydı ile serbest kalmıştı ancak bugün itibariyle soruşturmada yeni gelişmeler yaşanıyor.

‘Montrö duyurusu’ soruşturması kapsamında aralarında emekli amiraller Alperen Tezeren, Metin Açımız’ın da olduğu 6 emekli amiral ile 1 emekli generali ifadeye çağırdı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, bazı emekli amirallerin bildirisine ilişkin soruşturmada 6 emekli amiral ile 1 emekli generali ifadeye çağırdı.

VERYANSIN TV’nin haberine göre “Montrö duyurusu’ soruşturması kapsamında İstanbul, Muğla, Antalya ve Ankara’da 6 emekli amiral ile 1 emekli generale gelecek hafta ifade vermek üzere Ankara Emniyet Müdürlüğüne gelmeleri konusunda tebligat yapıldı.

Aralarında emekli amiraller Alperen Tezeren, Metin Açımız’ın da olduğu 6 emekli amiral ile 1 emekli generalin evine bu sabah saat 07.30 sıralarında polis ekipleri geldi. Evlerde arama yapan ekipler, dijital materyallere el koydu.

İfadeye çağrılan emeki amiral Alperen Tezeren’in Montrö duyurusunun tartışıldığı Whatsapp grubunun yöneticisi olduğu öğrenildi. 

Avukat Hüseyin Ersöz, gelen polis ekiplerinin 2 müvekkiline 22 Nisan günü için ifadeye gitmeleri yönünde tebligat yaptıklarını bildirdi. 

Evlerinde arama yapılan bu kişilere ait dijital materyale de el konulduğu öğrenildi.

Emekli amirallerin bildirisine ilişkin daha önce 14 kişi hakkında soruşturma başlatılmış, 10’u gözaltına alınan, 4’ü ifadeye çağırılan şüpheliler, adli kontrolle serbest bırakılmıştı.

Ayrıntılar gelecek…

Okumaya Devam Et

GÜNDEM

7 EMEKLİ AMİRALİN EVİNDE ARAMA YAPILIYOR

Yayınlanma Tarihi:

on

Geçtiğimiz günlerde 103 emekli amiralin yayınladıkları Montrö Duyurusu sonrasında emekli amiraller “İl dışı ve yurtdışı yasağı” konularak serbest bırakılmış ve amirallere “Elektronik kelepçe” takılmıştı…

Montrö Duyurusunda bulunan emekli amiraller ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

‘Montrö duyurusu’ soruşturması kapsamında aralarında emekli amiraller Alperen Tezeren, Metin Açımız’ın da olduğu 7 emekli amiralin evinde polis arama yapılıyor.

Alperen Tezeren’in Montrö duyurusunun tartışıldığı Whatsapp grubunun moderatörü olduğu öğrenildi.

Ayrıntılar gelecek…

KAYNAK:VERYANSIN TV

Okumaya Devam EtPopüler

%d blogcu bunu beğendi: