Sosyal Medya Hesaplarımız

MEDYA

FATİH TEZCAN SERBEST,TAYLAN KULAÇOĞLU GÖZALTINDA!

Yayınlanma Tarihi:

on

TELEGRAM’da kurmuş olduğu “SİBERTÜRK” isimli yapılanma ile örgütlenerek Twitter’da insanları hedefe koyan,itibar suikastı düzenleyen,korkuya sebep olacak tehditler ile muhalifleri sindirme operasyonu yapan Fatih Tezcan’a ve organize suç yapılanmasına hiç bir şey yapılmazken,muhalif hesapların gündem belirlemek adına bir araya geldikleri İSİMSİZLER HAREKETİ isimli hesabın kurucusu Taylan Kulaçoğlu göz altına alındı.

Özellikle Twitter’da Fatih Tezcan’ın TELEGRAM yapılanması ve Pelikan Yalısı’na bağlı organize troll ekiplerine karşı yeni kurulmasına karşı etkili bir sosyal medya mücadelesi vermeye başlayan İSİMSİZLER HAREKETİ AKP iktidarının yanlışlarını ortaya koyan pek çok konuyu kısa süre içerisinde gündeme taşıyıp TT yapınca bir anda bu hesabın kurucusu olan Taylan Kulaçoğlu da hedefe oturtuldu.

Yandaş medya ve sosyal medyadaki troll ekipleri tarafından hakkında karalama kampanyası ve organize şekilde CİMER VE İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI odaklı şikayet kampanyası başlatılan Kulaçoğlu bugün gözaltına alındı

Fatih Tezcan ve on binlerce üyesi olan “Kapalı devre” TELEGRAM yapılanmasının suç teşkil eden şekilde yaptığı paylaşımlar ortada dururken ve Fatih Tezcan halen bu yapılanmayı sevk ve idare edip,talimatlar ile kişilere saldırtmayı sürdürürken emniyet ve yargının  tüm bunlara göz yumması ama Taylan Kulaçoğlu tarafından  kurulan İSİMSİZLER HAREKETİ’nin muhalif paylaşımları etkili olunca hemen gözaltının gelmesi tepkiye neden oldu.

Taylan Kulaçoğlu’na toplumun muhalif kesimlerinden destek yağarken TaylanKulacogluYalnızDeğildir tagı kısa sürede TT oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

MEDYA

RUSYA’DAN AZERBAYCAN VE ERMENİSTAN’A ÇAĞRI GELDİ

Yayınlanma Tarihi:

on

Azerbaycan ve Ermenistan arasında başlayan çatışmalar sonrasında tavrı çok merak dilen ve çatışmaların ilk gününden bu yana itidalli bir tavır takınan Rusya devereye girdi.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ‘Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını Moskova’da bir araya getirmeye hazırız’ dedi.

Ayrıntılar geliyor…

Okumaya Devam Et

MEDYA

RTÜK’TEN TELE1’E YENİ CEZA

Yayınlanma Tarihi:

on

RTÜK tarafından 5 gün ekran karartma cezası verilen TELE1 kanalına yine RTÜK tarafından yeni bir ceza kesildi.

RTÜK tarafından kanala verilen cezayı TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ sosyal medya hesabından duyurdu.

Yanardağ paylaşımında “Kendisini mahkeme sanan RTÜK yine TELE 1’e para cezası verdi. Bu kez, “İmam hatip camiasına iftira edildiği” ileri sürüldü. Bu okulların müfredatını eleştirmek ve “IŞİD ile aynı referanslara dayalı eğitim veriliyor” demek suç sayıldı. Müfredatı değiştirmek yerine ceza kesiyorlar.” ifadelerini kullandı.

Okumaya Devam Et

MEDYA

KAPISININ ÖNÜNDE FENALAŞAN HASTAYA MÜDAHALE ETMEYEN HASTANENİN SAHİBİ AKP’Lİ ÇIKTI

Yayınlanma Tarihi:

on

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Özel Merkez Hastanesi’nin önünde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden ve hastane personelinin de “Müdahale etmediği” ileri sürülen olaya ilişkin yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. Özel hastanenin sahibi Hakan Höbek’in bir dönem AKP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı ve milletvekili aday adayı olduğu, hastanenin açılışının da 2003 yılında Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldığı öğrenildi.

Kocaeli’nin Gebze ilçesindeki Özel Merkez Hastanesi’nin önünde Sebahattin Duru isimli yurttaşın kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi ve hastane personelinin de Duru’ya müdahale etmediği iddiaları tartışılmaya devam ediyor.

Bir Gün Gazetesi’nden İsmail Arı’nın haberine göre yöneticilerinin “Hasta hastanede olmadığı için müdahale edemeyiz” dediği ileri sürülen Özel Merkez Hastanesi’nin sahibi Hakan Höbek’in de AKP kurucusu olduğu ve hastanenin açılışının da Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2003 yılında yapıldığı ortaya çıktı.

HASTANENİN AÇILIŞINI ERDOĞAN YAPMIŞ

“Hastanemizin açılışı 2003 yılında şimdiki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmıştı” diyen Hakan Höbek, röportajında “Kendisi benim sosyal yaşantımda ve siyasette model aldığım bir kişilik ve ülkemiz için büyük şans. Siyaset yaparken ve öncesinde de İstanbul Belediye Başkanı iken de mesaimiz oldu. Allah onu memleketimizin başından eksik etmesin. Gönül isterdi ki yeni hastanemizi de kendisi açsın, zaman uygun olursa bunu gerçekleştireceğini düşünüyorum” demişti.

ÖZEL HASTANEDEN KİMSE GELMİYOR

Sebahattin Duru’nun hayatını kaybettiği anları ise çevredekiler cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, sosyal medyada paylaştı. Tepki toplayan görüntülerde, çevredekilerin, fenalaşan Sebahattin Duru’yu kontrol ettiği ve bir kişinin de cep telefonuyla kayıt yaptığı görülüyor. Videoda ayrıca görüntüyü çeken kişi, hastanenin fenalaşan kişiyi kabul etmediğini söyleyerek, “Merkez Hastanesi dibindeyiz. İçeriden doktor çağırıyoruz, gelmiyor. Doktor, yetkisi olmadığını söylüyor. 10 dakika yatıyor. Gebze’nin merkezindeyiz, rezillik. Güvenlik de bakıyor, doktora söylüyoruz, ikisi de gelmiyor. ‘Yetkimiz yok’ denilerek, özel hastaneden kimse gelmiyor” dedi.

NE OLMUŞTU?

Sebahattin Duru isimli yurttaş fenalaşarak bir anda yere yığıldığını gören çevredeki yurttaşlar hemen Duru’nun yardımına koştu. Duru’nun fenalaştığını gören yurttaşlar hastane personeline bağırarak yardım istedi. Hastane personeli ise Duru’nun hastanede olmadığı için müdahale edemeyeceklerini söyledi. Yurttaşlar daha sonra cep telefonları ile bir yandan o anları görüntülerken, diğer yandan da 112 Acil Yardım hattını arayarak yardım istedi.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansta yapılan tüm müdahalelere rağmen Duru kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Duru’nun cenazesi otopsi incelemesi için morga kaldırıldı. İstanbul Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi incelemelerinde Duru’nun kalp krizi sebebiyle ile hayatını kaybettiği belirlendi. Yaşanan olayın gündeme gelmesinin ardından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

Okumaya Devam EtPopüler

%d blogcu bunu beğendi: