TÜRK MEDYA TARİHİNDE BİR İLK:AİLE BOYU ANA HABER - Haber Alternatif
Sosyal Medya Hesaplarımız

MEDYA

TÜRK MEDYA TARİHİNDE BİR İLK:AİLE BOYU ANA HABER

Yayınlanma Tarihi:

on

 Haber Alternatif-HABER MERKEZİ

Geçtiğimiz yıl içerisinde KANAL D’den çıkartılan ama kendisini stüdyoya kilitleyerek binadan çıkmayan,burada yürütülen bir telefon trafiği sonrası KANAL D’de kalmasına karar verilen KANAL D Ana Haber sunucusu Buket Aydın KANAL D’den ayrıldığını duyurmuştu.

Buket Aydın’ın KANAL D Ana Haber sunuculuğu görevinden ayrılmasından sonra Ana Haberleri kimin sunacağı ise merak konusu olmuştu.Nihayet bu soru cevabını buldu.

Ekranların deneyimli isimlerinden Deniz Bayramoğlu KANAL D ANA HABER’i yeni sunucusu oldu.Bayramoğlu’nun KANAL D’nin Ana Haber bültenini sunacağına dair ilk tanıtım teaser’ı da yayınlandı.

TÜRK MEDYA TARİHİNDE BİR İLK

Bu gelişme aynı zamanda Türk medya tarihinde enteresan bir “İLKİ” de beraberinde getirmiş oldu.

Zira KANAL D Ana Haber’i sunacak olan Deniz Bayramoğlu’nun eşi Ece Üner de SHOW ANA HABER’i sunmakta.

Böylece ekranların deneyimli iki ismi olan çift,bu kez reytinglerde daha üstte yer alabilmek için mücadele içerisine girecek.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Bir Cevap Yazın

MEDYA

CÜBBELİ AHMET’TEN SEZEN AKSU ELEŞTİRİSİ

Yayınlanma Tarihi:

on

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, sosyal medya hesabından Sezen Aksu’nun yeni şarkısında geçen sözler hakkında tepki gösterdi.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, sosyal medyada “Şahane Bir Şey Yaşamak” isimli parçasının sözleri ile gündeme geldi. YouTube’da ilk olarak 2017 yılında yayınlanan şarkıdaki “Binmişiz bir alâmate, gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e” ifadeleri büyük tepki çekti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Adaptasyonu Sezen Aksu’ya ait olan şarkı sözleriyle alakalı olarak pek çok kullanıcı tepkisini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde kısa sürede #sezenaksu etiketi Twitter gündeminin zirvesinde yer aldı.

“ALLAH’IN BU TOPLUMDAN RAZI OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN YETERLİDİR”

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü sosyal medya hesabından Sezen Aksu’nun yeni şarkısında geçen Hazreti Adem ve Hazreti Havva için söylediği ifadeleri eleştirdi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ünlü, şu ifadeleri kullandı:

“Beşerin ilk babası ve ilk peygamber Adem Aleyhisselâm ve eşi Havva Validemize cahil diyecek kadar alçalan esfeller ve Allah-u Teâlâ’nın: “Allah Âdem’e bütün isimleri (dilleri ve ilimleri) öğretti” buyruğunu bilmeyecek derecede echeller bugün toplumun en meşhur ve gözde sanatçısı olarak kabul ediliyorsa artık Allah-u Teâlâ’nın bu toplumdan razı olup olmadığını anlamak için bu kıstas yeterlidir.

Okumaya Devam Et

MEDYA

ERDOĞAN KATAR ŞEYHİ İLE GÖRÜŞTÜ

Yayınlanma Tarihi:

on

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile görüştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, telefon görüşmesinde Erdoğan, Katar Milli Günü dolayısıyla Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’ye ve Katar halkına tebriklerini iletti.

Görüşmede, Türkiye-Katar ilişkilerini geliştirecek adımların ve bölgesel meselelerin de ele alındığı belirtildi.

Okumaya Devam Et

EKONOMİ

BORSA İSTANBUL’DA ALIM-SATIM DURDURULDU

Yayınlanma Tarihi:

on

Borsa İstanbul’da yaşanan düşüş sonrasında “Devre kesici” 2.kez devreye girdi ve alım satım işlemlerini durduruldu.

Bloomberg HT’nin haberine göre 17.24’te yeniden işlemlere başlanacağı belirtilirken günlük düşüşün %7’ye ulaşmasının ardından “Devre kesicinin” devreye girdiği belirtiliyor.

İlk kesinti ise 16.27’de düşüşün %5’i bulması ile gerçekleşmişti.

Okumaya Devam EtPopüler

%d blogcu bunu beğendi: